Biuro Obsługi Turystyki

JEJ ATRAKCYJNOŚĆ UZNAM

TRASSENHEIDE-ZINNOWITZ-KOSEROW-MELLENTHIN (wyjazd potwierdzony)

Tym razem zapraszam Państwa na odkrywanie ciekawych miejsc na niemieckiej części wyspy Uznam. Zanurzymy się w historię, podziwiać będziemy piękno natury i architektury, oczaruje nas świat motyli ,a całości wrażeń dopełni chwila relaksu na nadmorskiej plaży.

Proponowany ramowy program:

Godz.8.00- zbiórka i wyjazd ze Szczecina.

Na zapytanie możliwy także np. z Kamienia Pomorskiego lub Gryfic.

Przejazd malowniczą trasą na wyspę Uznam. Zaczynamy od zwiedzania największej w Europie farmy motyli zlokalizowanej w Trassenheide.

W przyjemnym tropikalnym klimacie przez cały rok z bliskiej odległości można obserwować prawie 60 różnych gatunków motyli, na przykład podczas żerowania u źródeł nektaru. Ponadto na farmie znajdziemy kolekcję minerałów oraz dowiemy się wszystkiego o pajęczakach.

Po tych wrażeniach czas na przejazd do uroczego Zinnowitz, to jeden ze znanych kurortów na wyspie. Spacer elegancką promenadą ,wejście na 300m. molo. Jego atrakcją jest podwodna gondola, która zanurza się na głębokość 4m ,a chętni mogą podglądać podwodne życie w Bałtyku.

Czas wolny/ możliwość relaksu na plaży/.

Następnie w planie pobyt w truskawkowym raju czyli Karls Dorfie w Koserow. Moc atrakcji dla dzieci i dorosłych /mini park rozrywki, zakupy, super gastronomia/.

A na koniec pojedziemy obejrzeć z zewnątrz zamek na wodzie w Melenthin, delektować się będziemy nie tylko widokami i pięknem parku ale i pyszną kawą z tutejszej palarni ,albo miejscowym piwem lub lemoniadami.

Ok .godz. 17.30 –wyjazd w kierunku Szczecina, przyjazd ok. godz. 20.00

Termin : 30 czerwca 2024 / niedziela/

Cena : 195 zł/osoba dorosła

Dzieci do lat 14- 145 zł/os

Świadczenia zawarte w cenie :

*przejazd komfortowym autokarem busem lub autokarem,

*opieka licencjonowanego pilota-przewodnika

*ubezpieczenie NNW i KL,

Nie zawarte w cenie : wydatki własne oraz bilety wstępów-ca 18 euro/ opłata uzdrowiskowa i wstęp do Farmy Motyli/.