Biuro Obsługi Turystyki


BERLIN – JARMARKOWO -REWIOWO

(wyjazd potwierdzony, bilety na rewię - na zapytanie)

Jeżeli poszukujecie Państwo super wrażeń ,to ta oferta spełni Wasze oczekiwania.Zapraszam zatem na nowy program do Friedrichstadt Palast- „Arise” , nie zabraknie wizyt na tradycyjnych jarmarkach Bożonarodzeniowych.

Proponowany ramowy program:

Godz.6.30-zbiórka i wyjazd z Gryfic, 7.40-zeSzczecina,przejazd do Berlina, przejazd pod pałac w Charlottenburgu , gdzie rozłożył się klimatyczny jarmark Bożonarodzeniowy. Skoro jesteśmy przy jarmarkach ,nie może zabraknąć wizyty na największym jarmarku berlińskim czyli w dzielnicy Spandau.

Po tych wrażeniach wrócimy do centrum Berlina. Czas wolny ,który można wykorzystać na spacer do Humboldt Forum ,czyli odbudowanego zamkucesarskiego ,a także w dzielnicy Mitte. /jarmark przyCzerwonym Ratuszu/.

A od godz.15.30 –zapraszam na wyjątkowyspektakl rewiowy we Friedrichstadt Palast – nowy program ARISE dostarczy niezapomnianych wrażeń. Oczekując na rozpoczęcie show poznajmy jego fabułę: „Życie Camerona jest jak jego obrazy: pełne wspaniałych kolorów, fascynujące, inne. Poszukiwany fotograf latapocałym świecie, zawsze w towarzystwie ukochanej muzy. Jest jego jedyną miłością i inspiracją dla jego sztuki. Kiedy ją traci, jego szczęście zostaje zniszczone.

Pogrążony w rozpaczy i Cameron wpatruje się ponuro w zdjęcia na swoich ścianach. Emanują niewytłumaczalnym światłem. A potem naprawdę zaczynają powracać do życia… Światło magicznie wciąga go w jego najbardziej emocjonalne i piękne wspomnienia. Czy jego muza może nadal próbuje mu coś powiedzieć? W ARISE Cameron doświadcza z pierwszej ręki, że miłość wytrzymuje próbę czasu. POWSTAĆ oznacza wstać, nie poddawać się, zachować wiarę w rozgrzewającą serce moc miłości”

Nowy Grand ShowARISE wywołuje lawinę emocji, które również poruszą twoje serce i przywołają wspaniałe obrazy. Przejmujący i wzruszający, przepełniony nadzieją, szczęściem i radością życia Zakochaj się w ponad 100 artystach na największej scenie teatralnej na świecie.
Zadziwią Cię ekstrawaganckie kostiumy, zapierające dech w piersiach dekoracje i artystyczna doskonałość.

O godz .18.10 –wyjazd w kierunku Polski ,przyjazd do Szczecina- 20.10, Gryfic na ok. godz. 21.15.

Termin : 04.12.2022 / niedziela/

Cena :360 zł/os.z biletem kat. PK 4

260 zł/os. z biletem kat .PK 5 /dostępność na zapytanie/

160 zł/os. tylko transport

Świadczenia zawarte w cenie:

  • transport komfortowym autokarem / klimatyzacja, uchylne siedzenia , dvd, pasy bezpieczeństwa/
  • opieka- licencjonowanego pilota –przewodnika,
  • ubezpieczenie NNW i KL
  • bilet na show wg. wyboru.