Biuro Obsługi Turystyki


EKSKLUZYWNA OFERTA,

WYJĄTKOWY POMYSŁ NA PREZENT

BERLIN I NOWE LIVE GRAND SHOW –ARISE

Czy macie Państwo ochotę na udział w wyjątkowym wyjeździe?

Taką ekskluzywną propozycję przygotowałam dla tych z Państwa, którzy oczekują rozrywki na światowym poziomie połączoną z niekonwencjonalną wizytą w Berlinie.

Ramowy program:

Godz .13.30 –zbiórka i wyjazd ze Szczecina, przyjazd do Berlina ok.godz. 15.30 . Naszą przygodę z tym niezwykłym miastem rozpoczniemy od spaceru po Nikolai Viertel .

Następnie przez nowo otwarte Humboldt Forum przejdziemy na najpiękniejszy plac berliński ,czyli Gendarmenmarkt, który oferuje pobyt na klimatycznym jarmarku bożonarodzeniowym.

Ale to nie koniec atrakcji na dziś, zapraszam zatem na wjazd na 25 piętro Kolhoff Tower na Potsdamer Platz ,a tam kapitalny widok na nowe serce Berlina pięknie okraszone historycznymi zdjęciami .Chwila na kawę lub coś dobrego na wysokościach.

A przed nami jeszcze panoramiczny przejazd w kierunku wyjątkowego miejsca na mapie Berlina, jakim jest niewątpliwie Friedrichstadt Palast ze swoim rewelacyjnym grand live show „Arise”.

Co można o nim powiedzieć?

Miłość jest silniejsza niż czas, Cameron doświadcza tego z pierwszej ręki w ARISE. „Powstać” oznacza wstać, nie poddawać się, zachować wiarę w nieśmiertelną moc miłości.

Nowy Grand Show rozpala burzę emocji, która poruszy Twoje serce potężnymi i wspaniałymi obrazami. Wzruszające i poruszające, przepełnione nadzieją, szczęściem i radością życia.

Tonowe wielkie show jest jak nowe życie. Zakochaj się !

Po piorunującej dawce wrażeń ruszamy do Szczecina, przyjazd ok.godz.0.30.

Termin : 26 .12.2021/ niedziela/

Cena : 360 zł/ osoba

W cenie:

*przejazd komfortowym busem lub autokarem,

*bilet wstępu na show –kategoria PK 4,

* opieka licencjonowanego pilota,

*ubezpieczenie NNW,KL,

Nie zawarte w cenie: wydatki własne,wjazd na Kolhoff Tower – koszt ok.8 euro.