Biuro Obsługi Turystyki

MEGA NIEDZIELA W BERLINIE NOWE GRAND LIVE SHOW „FALLING/IN LOVE”

+MAGIA JARMARKÓW BOŻONARODZENIOWYCH (brak miejsc)

Jeśli szukasz niezwykłych doświadczeń , które przyprawią Cię o dreszcze, to ta wyprawa jest dla Ciebie. Wyjątkowa okazja do zanurzenia się w niesamowitą atmosferę Friedrichstadt Palast oferującego najnowszą produkcję, którą firmuje sam Jean Paul Gaultier.

A ponieważ to także czas klimatycznych jarmarków bożonarodzeniowych, nie zabraknie naszej wizyty na kilku z nich. Słowem wrażeń nie zabraknie.

Ramowy program :

Godz.9.30–zbiórka i wyjazd ze Szczecina. Z innych miast na zapytanie.

Przejazd do Berlina na ok. godz. 11.45.

Naszą wędrówkę po jarmarkach rozpoczynamy od romantycznego Charlottenburga, gdzie przed pałacem rozłożył się kolorowy, pachnący jarmark. Następnie pojedziemy w okolice Dworca Zoo. Jeśli nadal szukasz czegoś wyjątkowego na prezent lub pamiątkę, znajdziesz to na ponad 60 stoiskach z różnych krajów. Od klasycznych dekoracji jodłowych, przez dzieła sztuki ze szkła i brązu, po starannie wykonane zabawki – wszystko można kupić na jarmarku bożonarodzeniowym przy Kurfürstendamm. Wokół Kościoła Pamięci Cesarza Wilhelma rozłożyły się stoiska z przysmakami słodkimi i pikantnymi .Jak zwykle można liczyć na bogaty wybór gorących napojów.

Kolejno / godz. 15.30/czas na show ,jakiego jeszcze nie było w historii Friedrichstadt Palast-już sam budżet robi wrażenie /14 mln.euro/ ,do tego milion kryształów Svarovskiego i rzecz jasna perfekcja artystów.

Falling/In Love to fascynująca opowieść o nadziei i odkryciu, która pokazuje, że prawdziwe piękno często znajduje się tam, gdzie najmniej się go spodziewasz.

Opowiada o historii młodego głuchoniemego poety ,który odrzucony przez najbliższych wpada nagle do ukrytego ogrodu miłości. W tej innej rzeczywistości odkrywa morze kolorów i piękna we wszystkich aspektach naszej natury i szuka słów, które sprawiają, że wzniesione przez człowieka ściany drżą, a miłość rozkwita. Gwarancją mega wrażeń jest paryska gwiazda projektant Jean Paul Gaultier i jego goście ,fantastyczny zespół Friedrichstadt Palast i Bernd Schmidt ,twórca scenariusza.

Nie zabraknie wzruszeń, ekstrawaganckich kostiumów i artystycznej doskonałości.

Po zakończeniu show jeszcze tylko godzinka na najbardziej popularnym jarmarku zlokalizowanym wokół Czerwonego Ratusza .Ok.godz. 19.30– wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd ok.godz.21.30

Termin: 3.12.2023 / niedziela/

Cena : 160 zł/ os. /bez show/

Dzieci do lat 14 -100 zł/os / bez show/

270 zł /z biletem PK 5 / tylko 16 biletów dostępnych/

360 zł/z biletem PK 4 / ilość biletów mocno ograniczona/

Świadczenia zawarte w cenie:

*przejazd komfortowym autokarem

*opieka pilota- przewodnika,

*ubezpieczenie NNW i KL,

*bilet na show wg .wyboru :

Widownia- w formie amfiteatru, miejsca PK5 -z reguły na parterze od ściany ,

Miejsca PK 4 – z reguły wyżej ,z lepszą widocznością ,

Układ widowni: https://www.palast.berlin/preise-saalplan/

Nie zawarte w cenie: wydatki własne,

Ew. dopłata do wyjazdu z Kamienia/Gryfic/Nowogardu/Goleniowa -60 zł /os w obie strony/, uzależniona od dostępności i zgłoszeń- antena realizowana przy min. 7 os.